Η Ιωάννα και Μαργαρίτα έδωσαν το «παρών» στην εκδήλωση
Οι αδερφές της Ελένης Φουρέιρα πήγαν στην απονομή του διαμαντένιου δίσκου της τραγουδίστριας, το βράδυ της Τετάρτης 24 Απριλίου.
H Ιωάννα και η Μαργαρίτα, απαθανατίστηκαν να κάθονται σε ένα από τα τραπέζια στον χώρο και να παρακολουθούν την αδερφή τους, στην εκδήλωση που έγινε για το επιτυχημένο της άλμπουμ.
Δείτε τις φωτογραφίες:
![image00103](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-04-25/image00103.jpg)
![image00101__1_](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-04-25/image00101__1_.jpg)
Με ένα μίνι φόρεμα σε στιλ κορσέ, η Ελένη Φουρέιρα φωτογραφήθηκε κατά τη διάρκεια της απονομής, μεταξύ άλλων, με στενούς συνεργάτες της και τον σύντροφό της, Αλμπέρτο Μποτία, ο οποίος δεν μπορούσε να λείπει από τη μεγάλη βραδιά.
Δείτε περισσότερα στιγμιότυπα
![foureira_botia3](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-04-25/foureira_botia3.jpg)
![image00095](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-04-25/image00095.jpg)
![image00099](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-04-25/image00099.jpg)
- Ελένη Φουρέιρα
- αδερφές Ελένης Φουρέιρα
- απονομή διαμαντένιου δίσκου