Η ανάρτηση της τραγουδίστριας στο Instagram
Η Άννα Βίσση άφησε το σχόλιό της για τη συνέντευξη που έδωσε ο Νίκος Καρβέλας στη Ναταλία Γερμανού και το «Καλύτερα δε γίνεται», το μεσημέρι του Σαββάτου 13 Απριλίου.
Η τραγουδίστρια αναδημοσίευσε ένα ήδη υπάρχον σχόλιο στο Instagram, από άλλο προφίλ, που έγραφε για τον συνθέτη: «Ο Καρβέλας που είδαμε σήμερα στη Ναταλία, είναι ο Καρβέλας που γουστάρουμε» με την Άννα Βίσση να απαντά.
«Είναι ο Καρβέλας ο αληθινός γι΄ αυτό» έγραψε. Το παραπάνω δημοσίευσε μέσω story.
![karvelas_vissi0](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-04-14/karvelas_vissi0.jpg)
- Ειδήσεις
- Lifestyle
- Κόσμος
- Νέα
- Celebrity