«Η κατάσταση μου μετά από ένα πολεμικό διήμερο»
Ένα άσχημο περιστατικό έζησε η Κατερίνα Λιόλιου στο νυχτερινό μαγαζί όπου τραγουδούσε. Θαμώνας της πέταξε γυάλινο αντικείμενο και τη βρήκε κάτω από το μάτι.
Εκείνη έξαλλη διέκοψε το πρόγραμμα και είπε: «Ποιος το πέταξε αυτό στο πρόσωπό μου; Τασάκι ήταν; Παγάκι; Ποτήρι; Όποιος το πέταξε παρακαλώ να περάσει στην έξοδο, οι υπόλοιποι θέλουμε να περάσουμε μια πολύ όμορφη βραδιά».
Το μεσημέρι της Δευτέρας η τραγουδίστρια δημοσίευσε στο Instagram, μία φωτογραφία της στην οποία φαίνεται να έχει τραυματισμένο και μελανιασμένο το μάρτι της γράφοντας: «Η κατάσταση μου μετά από ένα πολεμικό διήμερο»
- Κατερίνα Λιόλιου